1. Liko savaitė iki Šv. Kalėdų. Penktadienį Kūčios. Primename, kad Kūčių dieną privalomas pasninkas.
Kalėdaičių galima įsigyti po kiekvienų Šv. Mišių zakristijoje, o šiokiadieniais – raštinėje. Kūčių dieną kalėdaičių bus galima įsigyti raštinėje arba zakristijoje nuo 9.00 val. iki 17.00 val.
2. Piemenėlių Šv. Mišios bus aukojamos gruodžio 24 d. 22 val., Šv. Kalėdų pirmąją dieną (šeštadienį) ir antrąją Kalėdų dieną (sekmadienį) Šv. Mišios bus aukojamos sekmadienio tvarka: 8, 10 ir 12 val. 13.00 val. JKC kolektyvų Kalėdinis koncertas. Po 10 val. Mišių – J. Ralio gimnazijos moksleivių koncertas.
Skaruliuose Šv. Mišios – gruodžio 25 d. 14 val.
3. Kviečiant advento laikotarpiu dalintis su vargingai gyvenančias, prie altoriaus padėta pasninko vaisių skrynia, į kurią galima dėti negendančius maisto produktus. Visa tai bus panaudota ruošiant dovanas vargstantiems Šv. Kalėdų proga.
4. Kalėdinių laikotarpiu Švč. Jėzaus Sakramento adoracijos koplyčia bus uždaryta. Koplyčia uždaroma gruodžio 19 d. 13 val., atidaroma 2022 metų sausio 7 d. (penktadienį) 9.30 val.
5. Į parapiją yra atkeliavusi Betliejaus ugnis. Saugoma ant altoriaus iki Kalėdų. Norintieji Betliejaus ugnies parsinešti namo, gali tai padaryti atsinešdami dengtą žvakelę (po Šv. Mišių bažnyčios tarnai uždegs Jūsų žvakelę).
6. „Caritas“ bažnyčios gale renka aukas savo veiklai. Už auką galima gauti „Carito“ žvakelę ir lankstinuką apie „Carito“ veiklą.
7. Bažnyčios gale platinama dvasinė literatūra, periodiniai leidiniai. Yra sausio mėnesiui „Magnificat“ maldynėlis, „Artumos“, taip pat „ Mylėkite vienas kitą“ žurnalai, kalėdiniai atvirukai ir kt.
8. Parapijos klebono kun. Virginijus Birjoto kreipimasis ir padėka: visi kartu esame įvertinti dėl sėkmingai užbaigto bažnyčios remonto. Kas matėte per „AVVA“ televiziją Padėkos dieną, joje vienu iš dviejų pagrindinių rajono savivaldybės apdovanojimų „Šviesos bokštas“ atiteko mums, nors įvardinta mano asmeniui kaip klebonui, už sakralinių vertybių išsaugojimą ir puoselėjimą atnaujinant pagrindinę miesto bažnyčią ir dvasinę veiklą. Tai įvertinimas mums visiems ir noriu padėkoti dar kartą visiems, kurie prisidėjote darbais, aukomis, maldomis. Esame stiprūs būdami kartu. Remonto projektas yra visiškai baigtas, atsakyta į visus papildomus klausimus. Galime ramiai ir džiaugsmingai švęsti Šv. Kalėdas.