1. Prasidėjo Adventas – laukimo, atsivertimo, vilties, dalijimosi metas. Laikomasi rimties, penktadieniais ir Šv. Kūčių dieną privalomas pasninkas.
2. Švč. M. Marijos valandos („Rarotos“) advento laikotarpiu bus giedamos kiekvieną sekmadienį 7.30 val.
3. Kalėdaičių galite įsigyti po kiekvienų Šv. Mišių zakristijoje, o šiokiadieniais – raštinėje.
4. Piemenėlių Šv. Mišios bus aukojamos gruodžio 24 d. 22 val., Šv. Kalėdų pirmąją dieną Šv. Mišios – 8, 10 ir 12 val., gruodžio 26 (antrąją Kalėdų dieną) – 8, 10 ir 12 val.
Skaruliuose Šv. Mišios bus aukojamos gruodžio 25 d. 14 val.
5. Kviečiant dalytis su vargingiau gyvenančiais. Prie altoriaus padėta pasninko vaisių skrynia, į kurią galima dėti negendančius maisto produktus; taip pat moteris kviečiame megzti kojines, pirštines (siūlų galima gauti parapijos raštinėje). Visa tai bus panaudota ruošiant dovanas vargstantiems Šv. Kalėdų proga.
6. „Caritas“ bažnyčios gale renka aukas savo veiklai ir platina „Carito“ žvakeles. Praėjusio sekmadienio rinkliava taip pat buvo skirta „Carito“ veiklai vykdyti. Parapijos „Caritui“ perduoti 476 eurai. „Caritas“ išleido informacinį lankstinuką apie savo veiklą. Šį lankstinuką rasite bažnyčios gale ant stalo.
7. Bažnyčios gale prie spaudos stalo ir raštinėje galima įsigyti knygų, įprastų periodinių leidinių, maldaknygių. Advento laikotarpiui vaikams išleista knygelė „Advento kelionė“ bei Advento kalendorius, skaitantiems Šv. Raštą – knygelė „Metai su Šv. Raštu 2022 metams“ ir kt.