Sausio 18-20 dienomis 47 Jonavos šv.Jokūbo parapijos jaunuoliai, besiruošiantys priimti Sutvirtinimo sakramentą ir aktyviai dalyvaujantys ALFA kurse, dalyvavo savaitgalyje Zalensų sodyboje, Vilkijoje. Nuostabioje sodyboje kartu su jaunuoliais buvo savanorių komanda, trykštanti entuziazmu ir džiaugsmu. Po nuotaikingos registracijos ir išmaniųjų įrenginių „konfiskacijos“, jaukiai įsikūrę sutvirtinamieji pradėjo savaitgalį, pilną staigmenų ir atradimų. Mokymai, bendri valgymai, šlovinimas, malda, bendrystė laiškuose, šokiai, sniegas, pasivaikščiojimas, tyla, užtarimo malda, dvasiniai pokalbiai, Atgailos ir Eucharistijos sakramentų šventimas, liudijimai – tai, ką išsivežė jaunuoliai, tikimės, padės suprasti sakramentinio gyvenimo malonę. Mintys po savaitgalio:
„Noriu labai padėkoti už turiningą, nuostabų ir „fainą“ savaitgalį . Buvo tikrai nuostabu! Prieš važiuodama labai nervinausi ir nebuvau užtikrinta, kad to noriu, bet būdama Alfa savaitgalyje mano nuomonė pasikeitė. Labai nuoširdi ir nepakartojama visų savanorių draugija. Užsiėmimai tai pat buvo labai įdomūs ir aktyvūs. Galiu pasakyti, kad po šeštadienio viduje kažkas pasikeitė, pradėjau į tai žiūrėti rimčiau ir supratau daug labiau, dėl ko aš ten buvau, ir tuo labai džiaugiuosi. Labai ačiū Jums“.

KJC „Vartai“ koordinatorė Inga Petrikonienė