Gyventi atsakingai ir tvariai – projekto „Ori senatvė bendruomenėje“ senjorai aktyviai dalyvavo Žaliojo taško ( atliekų rūšiavimo ir perdirbimo) organizacijos veiklose: susipažino su antrinių žaliavų panaudojimo galimybėmis, sprendė kryžiažodį, bendravo su Eurovaistinės atstove, gavo daug dovanų. Norintys galėjo pristatyti savo rankdarbius. Labai džiaugiamės, kad projekto dalyvės Onos Misikevičienės skrybėlaitės papuošė renginio organizatores ir renginyje dalyvavusias ponias. Senjorai turėjo puikų popiečio laiką – vėsioje kultūros centro didžiojoje salėje žiūrėjo lietuvišką kino juostą „Tarp pilkų debesų“.
Jonavos šv. apašt. Jokūbo parapijos Europos sąjungos struktūrinių fondų bendrai finansuojamas projektas „Ori senatvė bendruomenėje“ Nr.08.6.1-ESFA-T-927-01-0194, pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“.
I.Petrikonienė (nuotraukos ir informacija)