Įgyvendinant Jonavos šv. apašt. Jokūbo parapijos Europos sąjungos struktūrinių fondų bendrai finansuojamą projektą „Ori senatvė bendruomenėje“ Nr.08.6.1-ESFA-T-927-01-0194, pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“, projekto dalyviai atsakingai laikydamiesi vyriausybės reikalavimų lapkričio mėnesį gamino Advento vainikus, galintys nuotoliniu būdu žiūrėjo filmą, kol galėjo – meldėsi už bendrystę Šv. Mišiose. Savanoriai gruodį nepaliko vienišų žmonių ir vėliau, sugriežtinus karantino tvarką. Kasdieniai skambučiai telefonu, pagalba buityje, apsipirkimas, vaistų ar karštos sriubos atnešimas- tai tik keletas gerų darbų. O artėjant jautriausiai šventei – Kūčioms ir Šv. Kalėdoms- keli savanoriai aplankė projekto dalyvius, nešini kukliomis dovanėlėmis. Švenčių maratonas vis dar tęsiasi – geri darbai taip pat. Šv. Kalėdų ramybė ir viltis. Kūdikėlio Jėzaus Šviesa telydi mus visus…
I. Petrikonienė (nuotraukos ir informacija)