Vasario 26-ąją Lietavos pagrindinėje mokykloje vyko tradicinė Jonavos šv. apašt. Jokūbo parapijos ketvirtokų tikybos viktorina „Irkis į gilumą“. 

Dalyvavo Šveicarijos pagrindinės mokyklos komanda „Šveicariukai“ ( tikybos mokytoja Vilma Žiemienė), Jonavos pradinės mokyklos ketvirtokai „Smalsučiai“ ( tikybos mokytoja Jūratė Bagdonavičienė), „Neries“ pagrindinės mokyklos komanda „Tikiukai“ ( tikybos mokytoja Vaida Tamelienė) ir šeimininkai – Lietavos pagrindinės mokyklos mokiniai  „Lietavos mergytės“ ( tikybos mokytoja sesuo Karolina Ona).  Mokinių žinias vertino Jonavos šv.Jokūbo parapijos klebonas kunigas Virginijus Birjotas, Lietavos mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Švėgždė ir Jonavos dekanato katechetikos centro vadovė Inga Petrikonienė. Sėkmė lydėjo ir į kitą – dekanato etapą pateko „Neries“ kervirtokai. Sveikiname ir linkime sėkmės!

Informacija Ingos Petrikonienės

IMG_3867 IMG_3855 IMG_3859 IMG_3870