Kristus Jėzus- mūsų viltis! Rugsėjo 22-23 d. Popiežius Pranciškus lankydamasis Lietuvoje padrąsinimo žodžius pasakė mums ir kvietė atsigręžti į savo šaknis, kvietė nežiūrėti į veidrodį, kvietė ieškoti paklydusio, kvietė džiaugtis.

IMG_2431Spalio 21 dieną po padėkos Šv. Mišių Jonavos šv. Jokūbo parapijoje vyko KJC Vartai – parapijos jaunimo – popietė-susitikimai su savanoriais Greta Nekrošiūte Tomu Jakštu, Julija Jurgilaite, Kristina Sestokiene bei Ieva. Alfa kurse dalyvaujančių jaunuolių laukė Tomas ir Ieva, pasidalinę savanorystės akimirkomis.

Po Sumos parapijos namuose prie arbatos puodelio ir obuolių pyrago savo įspūdžiais jautriai dalinosi susirinkusieji… Į susitikimą įsitraukė Viduramžio choristai, dovanoję savo giesmes Kauno Jono Pauliaus II parapijoje. Graži ir prasminga diena džiugina viltimi, kad visi tarsi šeima augame, stiprėjame, keliaujame Dievo Karalystės link. Ačiū visiems dalyvavusiems!

Informacija Ingos Petrikonienės

IMG_2442 IMG_2432IMG_2439


IMG_2437 IMG_2430IMG_2446