Parapijos sekmadienio skelbimai

1. Spalio mėnuo yra Misijų ir Švč. M. Marijos Rožinio mėnuo. Bažnyčioje visą mėnesį Rožančius kalbamas darbo dienomis ir šeštadieniais 17.30 val., sekmadieniais – 11.30 val. 2. Rugsėjo 12 dieną Šiluvoje Vyskupai paskelbė Šiluvos deklaraciją

Gyvojo Rožinio maldininkų ir parapijos tikinčiųjų rekolekcijos

„Švenčiausioji Mergelė Marija - vilties Motina!" Spalio 9 dieną Jonavos Šv. Jokūbo bažnyčioje vyko Gyvojo Rožinio maldininkų ir parapijos tikinčiųjų rekolekcijos, kurias vedė Žeimių ir Kulvos parapijų klebonas kunigas Rytis Gurkšnys. Rekolekcijose dalyvavo ir projekto

Parapijos sekmadienio skelbimai 2021-10-10

1. Spalio mėnuo yra Misijų ir Švč. Mergelės Marijos Rožinio mėnuo. Bažnyčioje šį mėnesį Rožinis kalbamas darbo dienomis ir šeštadieniais 17.30 val., sekmadieniais – 11.30 val. 2. Rugsėjo 12 dieną Šiluvoje Vyskupai paskelbė Šiluvos

Bendrystės vakaras ir kelionė į Anykščių kraštą

Jonavos Šv. Jokūbo parapijos senjorai, dalyvaujantys projekte "Ori senatvė bendruomenėje", spalį pasitiko švęsdami Tarptautinę Pagyvenusių žmonių dieną, susirinkdami į Šv.Mišias, o vėliau - bendrystės vakare. Šeštadienį gausus būrys parapijiečių kartu su savanoriais keliavo į Anykščius.

Melskimės už jaunimą, kad Viešpaties malonėje rinktųsi geriausią gyvenimo kelią.

Melskimės, kad kilus socialiniams, ekonominiams bei politiniams konfliktams drąsiai ir entuziastingai kurtume dialogą bei draugystę.