Lietuvos vyskupų Adventinis laiškas

Lietuvos vyskupų Adventinis laiškas Jo vardas – Ramybės Kunigaikštis (plg. Iz 9, 5) 2022 m. gruodžio 8 d. Brangūs broliai ir seserys, Šie jau besibaigiantys metai tapo didelio išbandymo Europai ir visam pasauliui laiku. Įsiplieskęs

Parapijos sekmadienio skelbimai 2022-12-04

1. Bažnyčios gale, parapijos raštinėje ir zakristijoje už auką galima įsigyti „Caritas“ akcijos „Gerumas mus vienija“ žvakelę, kuri papuoš Jūsų namus, degs maldos metu, bus gražus kalėdinio stalo akcentas. Kviečiame prisidėti prie „Caritas“ gerumo darbų

Dėkojame už besibaigiančius liturginius metus ir meldžiame naujo užsidegimo sekti laike keliaujantį Viešpatį.

Melskimės, kad savanorių ir humantarinės organizacijos rastų žmonių, trokštančių dirbti bendram labui, ir nepaliaujamai ieškotų naujų tarptautinio bendradarbiavimo kelių.