Kun. Ryčio Gurkšnio mąstymas, sakytas Gyvojo Rožinio draugijos rekolekcijų Jonavos šv. apaštalo Jokūbo parapijoje metu 2021-10-09.

Vilties Motina 2021 10 09 Jonava Pamąstykime šiandien apie viltį. ŠR sako: „Viltis mums yra tarsi saugus ir tvirtas sielos inkaras /Žyd 6,19/. Viltis yra panaši į saugų ir tvirtą inkarą. Inkaras tvirtinamas prie laivo.

Aplankyti Kėdainiai ir Krekenava

Projekto "Ori senatvė bendruomenėje" senjorai aplankė Kėdainių senamiestį. Popietė Kėdainiuose buvo išties turininga: miesto istorija, architektūra, daugiakultūriškumas sužavėjo piligrimus. Sušildė ne tik arbatos bei kavos puodelis Šv. Juozapo parapijos namuose , bet ir katechetės Zitos

Parapijos sekmadienio skelbimai

1. Spalio mėnuo yra Misijų ir Švč. M. Marijos Rožinio mėnuo. Bažnyčioje visą mėnesį Rožančius kalbamas darbo dienomis ir šeštadieniais 17.30 val., sekmadieniais – 11.30 val. 2. Rugsėjo 12 dieną Šiluvoje Vyskupai paskelbė Šiluvos deklaraciją

Melskimės už jaunimą, kad Viešpaties malonėje rinktųsi geriausią gyvenimo kelią.

Melskimės, kad kilus socialiniams, ekonominiams bei politiniams konfliktams drąsiai ir entuziastingai kurtume dialogą bei draugystę.