Pirmasis Advento sekmadienis su vaikų ir jaunimo giesmėmis

Pirmasis Advento sekmadienis Jonavos šv.Jokūbo bažnyčioje buvo pasitiktas giesme ir santūriu Renesanso šokiu. Tradicijas tęsdami Jonavos rajono ugdymo įstaigų moksleiviai dalyvavo giesmių šventėje "Mano siela Viešpatį šlovina". Po šv. Mišių bažnyčios bendruomenę pasveikino J. Miščiukaitės

Parapijos sekmadienio skelbimai 2022-11-27

Bažnyčios gale, parapijos raštinėje ir zakristijoje už auką galima įsigyti „Caritas“ akcijos „Gerumas mus vienija“ žvakelę, kuri papuoš Jūsų namus, degs maldos metu, bus gražus kalėdinio stalo akcentas. Kviečiame prisidėti prie „Caritas“ gerumo darbų įsigyjant

Dėkojame už besibaigiančius liturginius metus ir meldžiame naujo užsidegimo sekti laike keliaujantį Viešpatį.

Melskimės, kad savanorių ir humantarinės organizacijos rastų žmonių, trokštančių dirbti bendram labui, ir nepaliaujamai ieškotų naujų tarptautinio bendradarbiavimo kelių.