Kovo 13 d.

Organizuojama piligriminė kelionė į Šiluvą.

Užsirašyti galite pas Vandą Driukienę skambindami jai

Tel.: (8-349) 62 049, mob. tel. 8 602 95 152

Gavėnios penktadieniais

17.30 val.

bažnyčioje bus einami Kryžiaus keliai

Gyvojo Rožinio nariams žinia

Kovo 12 d. 10 val

Šv. Mišios bus aukojamos už Gyvojo Rožinio narius

Dirbančius žmones kviečiame

paskirti parapijai 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio.

Prašymo formą galite pildyti internetu arba užpildyti ranka.

Pildant ranka, prašymo formą galite  gauti raštinėje.

Šiais metais garbingasis arkivyskupas Teofilius Matulionis bus skelbiamas palaimintuoju. Kviečiame susipažinti su šio neeilinio žmogaus, neeiliniais gyvenimo pasirinkimais.

Visa susijusi informacija yra ČIA

Šiais metais jaunimo dienos Lietuvoje vyks birželio 23-25 dienomis  Vilniuje. Dabar jau galite registruotis tie, kurie norite savanoriauti, ar kitaip prisidėti prie  jų organizavimo. Daugiau informacjos suteiks ingą Petrikonienę arba internete visa reikia informacija čia.

Jonavoje atsidarė gyvūnų globos namai. Ten yra galimybė pasiimti gyvūnų globai ar savanoriauti. Jei yra galimybė nelikime abejingi, dalinkimės savo namų jaukumu ir šiluma su tais, kurie patys savimi pasirūpinti negali.

Kovo 11 d.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.

Už Tėvynę Šv. Mišios bus aukojamos 18.00 val.

Parapijos raštinėje kiekvieną darbo dieną, o sekmadieniais po šv. Mišių bažnyčios gale – platinama dvasinė literatūra. Naujai gauta vertingų ir nebrangių knygų.

Norime pakviesti įsigyti  knygą“ Kaip gėjai tampa norma“, kur rasime paaiškinimą, kaip formuojama įsitikinimas, kad seksas galimas ne vien santuokoje tarp vyro  moters, bet iš esmės tarp bet ko, kas nori  juo užsiimti.

Semkimės išminties skaitydami.