Spalio 18 d. Jonavos Kultūros centre pirmą kartą vyko moksleivių giesmių šventė „Kad Jūsų džiaugsmui nieko netrūktų“ (Jn 15,11), skirta Šeimos metams paminėti.

Renginyje gausiai dalyvavo net 14-os rajono ugdymo įstaigų moksleiviai, dorinio ugdymo (tikybos) mokytojai, muzikos ir šokių pedagogai. Jonavos dekanas kun.Audrius Mikitiukas dar kartą rūpestingai atkreipė dėmesį į tai, kad šeima – svarbi vaiko tikėjimo kelionėje. Asmeninis tėvų pavyzdys patraukia ir daro didžiulę įta…ką jauno žmogaus brendime.

Visapusiško Vaikų ir jaunimo lavinimo centro jaunieji dainorėliai su savo mamomis padovanojo vieną gražiausių šventės akimirkų.

Džiugu, kad rajono verslininkai neliko abejingi ir visiems dalyviams paruošė saldžiąsias dovanėles. Tad nuoširdžiai tariame AČIŪ – UAB „Vara“, UAB „Prezo“, UAB „Rigveda“, individualiai J. Vainilavičienės įmonei, Jonavos šv.Jokūbo parapijai, ir ypač – Jonavos Kultūros centrui.

Inga Petrikonienė, renginio organizatorė