Projekto „Ori senatvė bendruomenėje“ dalyviams liepos 21-oji įsimins ilgam. Tądien keliauta į Lietuvos pajūrį – Palangą. Kai kuriems projekto dalyviams tai buvo pirmoji pažintis su jūra ir kopomis, grafų Tiškevičių rūmais ir Birutės kalnu. 25 dalyviai ir 14 savanorių dalyvavo Palangos Gintaro muziejaus edukacinėje programoje, susipažino su garsiąja grafų giminės istorija, apžiūrėjo gintaro kolekciją, kurioje ypatingo dėmesio susilaukė Saulės akmuo- didžiausias rastas gintaras.
Jonavos šv. apašt. Jokūbo parapijos Europos sąjungos struktūrinių fondų bendrai finansuojamas projektas „Ori senatvė bendruomenėje“ Nr.08.6.1-ESFA-T-927-01-0194, pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“.
I. Petrikonienė (nuotraukos ir informacija)