AKTUALIEJI PARAPIJOS SKELBIMAI

08-23

1. Rugpjūčio 30 dieną organizuojamas piligriminis žygis nuo Katauskių gyvenvietės iki Šiluvos (8 km.). Žygio intencija – padėka Dievui už 30 Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės metų. Žygiui vadovauja J. E. arkivyskupas Kęstutis Kėvalas.

Į Katauskių  gyvenvietę, nuo kur prasidės žygis, mikroautobusas iš Jonavos išvažiuos  7.30 val.            Kaina – apie 5 eur.

Registracija:  Rasa Ambrulevičienė, tel. nr. 869813497

1. Šv. Mišios  už moksleiviją, pedagogus ir jų šeimas pradedant naujus mokslo metus  bus aukojamos rugpjūčio 30 dieną (sekmadienį) 10 val.

3. Dėl adoracijos. Švč. Sakramento adoracija po rugsėjo 1 dienos vyks tokia pat tvarka, kaip šiuo metu: nuo trečiadienio 9.30 iki sekmadienio 00 val.

1. Dėkojame už aukas remontui ir parapijos veikai. Tikslinę auką bažnyčios remontui galima palikti parapijos raštinėje, zakristijoje, o sekmadieniais – ir bažnyčios gale prie knygų stalo.