Dalinamės Jonavos šv. apašt. Jokūbo parapijos šios savaitės (balandžio 24 d. – 30 d. ) aktualiausiomis naujienomis ir skelbimais.

1.Dirbančius žmones kviečiame paskirti parapijai 2 proc. gyventojų 2procentai-1024x621pajamų mokesčio Jonavos šv. apašt. Jokūbo parapijai. Prašymo formą FR0512 2 versiją galite užpildyti kompiuteriu, kas naudojasi  elektronine bankininkyste arba užpildyti ranka ir išsiųsti. Prašymo formą galite gauti zakristijoje arba raštinėje.

Mūsų rekvizitai:

pavadinimas: Jonavos šv. apašt. Jokūbo parapija

įmonės kodas: 190675849

adresas: Vilniaus g. 13, Jonava, 55189

2. Artėja Gailestingumo jubiliejaus nacionalinis renginys – Gailestingumo kongresas Vilniuje  gegužės 6-8 d. Visi kviečiami būti bendrystėje ir dalyvauti siūlomuose užsiėmimuose, išsamią programą galite rasti:

Penktadienio vakaro programą rasite paspaudę čia

Šeštadienio teminių užsiėmimų programą rasite paspaudę čiagailestingumo-kongresas-2016

Vilniečiai yra pasiruošę piligrimus iš kitų Lietuvos miestų priimti pas save į namus. Taip kviečiama išgyventi gailestingumą bendrystėje, todėl kviečiame parapijiečius pageidaujančius nakvynės registruotis, o kilus klausimams daugiau informacijos:

Informaciją apie apgyvendinimą rasite čia

O ruošiantis Gailestingumo kongresui, kviečiame pasiskaityti leidinius:

Pasiruošimo leidinius rasite paspaudę čia

Primename, kad registracija pratęsta iki gegužės 1 d. Registruotis kviečiama, nes organizatoriai siekia, jog kiekvienu atvykstančiuoju būtų pasirūpinta ir jis kuo atviriau galėtų dalyvauti šiame kongrese, informaciją apie registraciją rasite:

Išsami informacija apie kongresą, registraciją ir kitus iškylančius klausimus rasite paspaudę čia.

tab_jp2 tab_faustyna3. Taip pat artėja Pasaulio jaunimo dienos Lenkijoje, Krokuvos mieste. Jos vyks liepos 18-31 d. Ypatingai jaunimą, kviečiame leistis į šį Gailestingumo metų nuotykį, visą reikiamą informaciją galite rasti:

Informacija apie jaunimo dienas rasite paspaudę čia

Programa: Vyskupijose veikla vyks liepos 20-25 dienomis, o Krokuvoje 25-31 dienomis

Jaunimo dienų programa, spausti čia

marijos_radijas_logo24. Jonavos šv. apašt. Jokūbo bažnyčioje balandžio 27 d. 12 val. Šv. Mišios, kurias transliuos Marijos radijas. Kviečiame dalyvauti bendroje rožinio maldoje – 11.30 ir 12 val. Šv. Mišiose.

5. Mamos dienai užsakydami šv. Mišias – mamų vardus užrašykite ant voko ir padėkite prie altoriaus.

Šv. Mišios už mamas bus aukojamos visą savaitę kiekvieną dieną nuo pirmadienio –  18 val., vakarais. Jei norite, kad mamų vardai būtų paminėti, reikėtų vardus užrašyti šv. Mišioms – 17 val.

6. Kviečiame savo tikėjimą gilintis skaitant knygas: sekmadieniais bažnyčios gale platinama spauda, knygos, maldaknygės. Jau gautas maldynėlis „Magnificat“ gegužės mėnesiui, dar yra knygelė „Šv. Antano stebuklai“, knyga „Ribos santuokoje“ ir kitos įdomios knygos atsakančios į įvairius praktinius klausimus. Taip pat nupirktas pigesnis Naujasis Testamentas, kuris kainuoja 7 Eurus. Jame yra visos Evangelijos, Apaštalų darbai, Laiškai.

Visa tai, taip pat galite įsigyti ir parapijos raštinėje.

7. Gegužės mėnesis bažnyčioje skiriamas Švč. Mergelės Marijos garbei. Informuojame, kad Jonavos šv. apašt. Jokūbo bažnyčioje gegužės mėnesį kas dieną po vakarinių šv. Mišių vyks Gegužinės pamaldos.