2018-11 Parapijoje ruošiasi Sutvirtinimo sakramentui

Šv. apašt. Jokūbo parapijoje Sutvirtinimo Sakramentui ruošiasi 50 jaunuolių. Tikėjimo kelionės metu daugiau nei 10 savanorių dalinasi savo gyvenimo ir tikėjimo atradimais, bendruomeninio gyvenimo svarba, kasdienės maldos ir Bažnyčios mokymo perdavime. Jaunuoliai aktyviai dalyvauja pasirinktose

Jonavoje vyks didžiausias Baltijos šalyse XVII šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalis SIELOS 2018

Lapkričio 10 dieną Jonavoje klausytojus suburs unikalus, jau tradicija tapęs, didžiausias Baltijos šalyse šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalis SIELOS 2018. Kasmet vis kitame mieste vykstančiame festivalyje koncertuos daugiau nei 30 skirtingų grupių ir atlikėjų iš visos Lietuvos. Muzikantai surengs specialius pasirodymus šimtmečio proga, pristatys naujus kūrinius, o renginį vainikuos svečiai iš Estijos ir Didžiosios Britanijos.

2018-11-04 Pirmosios Komunijos šventė

2018 m. lapkričio 4-ąją Jonavos šv. Jokūbo parapijoje vyko Pirmosios Komunijos šventė. Svarbu tai, kad šie priimantieji šiai dienai atsakingai ir nuoširdžiai ruošėsi pusantrų metų prailgintoje grupėje. Klebonas kun. Virginijus nuoširdžiai pasidžiaugė vaikais, priėmusiais savo

2018-10-21 Susitikimas „Kristus Jėzus- mūsų viltis!“

Kristus Jėzus- mūsų viltis! Rugsėjo 22-23 d. Popiežius Pranciškus lankydamasis Lietuvoje padrąsinimo žodžius pasakė mums ir kvietė atsigręžti į savo šaknis, kvietė nežiūrėti į veidrodį, kvietė ieškoti paklydusio, kvietė džiaugtis.

Skelbimai

Lapkričio 16 d. 12 val. organizuojama piligriminė kelionė į Vilnių į Aušros Vartų Marijos Gailestingumo Motinos atlaidus. Išvyksta 12.00 val. nuo knygyno. Registruotis reikia pas Vandą Driukienę.

Kvietimas vykti

Sekmadieniais Bažnyčios gale platiname dvasinę literatūrą. Yra gauta knygelė „Popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje“, knygelėje publikuojamos visos Popiežiaus ir Lietuvos Vyskupų kalbos, pasakytos Lietuvoje vizito dienomis, o taip pat Popiežiaus įspūdžiai, išsakyti Vatikane apie vizitą Baltijos šalyse. Taip pat yra naujas Katekizmas vaikams ir tėvams, žurnalai: „Artuma“ lapkričio mėnesio ir Magnificat gruodžio mėnesiui.

Spauda

Meldžiamės už laisvės gynėjus ir atidavusius gyvybę už Tėvynę, kad jų pasiaukojimas neštų taiką Lietuvai ir pasauliui. GAILESTINGUMO MOTINA, melski už mus.

ARKIVYSKUPIJOS intencija lapkričio mėnesį

Meldžiamės, kad širdies kalba ir dialogas visuomet nustelbtų ginklų kalbą.

POPIEŽIAUS intencijos lapkričio mėnesį